Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9 Výborné 1 recenzí

To nejlepší z Gruzie

TBILISI - VARDZIA - AKHALTSIKHE - KUTAISI - VELKÝ KAVKAZ - MESTIA - USHGULLI - ČERNÉ MOŘE - BATUMI - MCCHETA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
večeře s Folk Show Na osobu / Na zájezd 550
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 6300
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín strava dle popisu
24.09.2019 - 03.10.2019 32 990,-
24.09.2019 - 04.10.2019 32 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy a Vídně do Tbilisi. Večer přílet do Tbilisi, transfer do hotelu a ubytování. (předpokládaný odlet Praha - Tbilisi 12:00 - 17:40, Vídeň - Tbilisi 18:50 -0:10 )

2. den

Po snídani prohlídka Tbilisi, hlavního města Gruzie. Procházka historickou části města - malebné úzké uličky, katedrála Sioni, moderní most Míru, kostely i slavné sirné lázně. Výjezd lanovkou na pevnost Narikala s panoramatickými výhledy na město. Večer návrat do hotelu.

3. den:

Po snídani odjezd do jižní části Gruzie bohaté na jezera a krásnou přírodu. Zastávka u kláštera Poka známého výrobou sýrů, medu a džemů, dále u jezera Paravani a příjezd do oblasti Malého Kavkazu s množstvím hradů a pevností budovaných na ochranu území. Návštěva města Vardzia proslaveného zejména skalním městem ze 12. stol. vytesaným do kolmé stěny v údolí řeky Kury. Ubytování ve Vardzii.

4. den:

Po snídani odjezd do města Akhaltsikhe vystavěného v rozlehlém údolí Malého Kavkazu a plného památek z různých historických období. Můžeme zde vidět hrad/ pevnost, mešitu, synagogu, paláce, galerie i krásné zahrady s fontánami. Po prohlídce odjezd do národního parku Borjomi a procházka panenskou přírodou. K večeru příjezd do západní části Gruzie do 2. největšího města Kutaisi, ubytování v hotelu.

5. den:

Po ránu návštěva zdejšího farmářského trhu s nabídkou čerstvé zeleniny, ovoce i koření. Odjezd k návštěvě klášterního komplexu Gelati ze 12. stol. (Unesco) a přejezd k masívu Velkého Kavkazu do turisticky nejpřitažlivější oblasti Svaneti. Odlehlost tohoto místa umožnila zachování vesnic středověkého typu s věžovými domy v mimořádně krásné horké scenérii. Příjezd do střediska Mestia a ubytování

6. den:

Tento den budeme věnovat poznávání oblasti pod nejvyšším vrcholem Kavkazu, Mt. Shkhara (5.068 mnm). V terénních autech vyjedeme do nejvýše položené osady v Evropě Ushguli (Unesco) s typickými ochrannými věžemi a jedinečným pozadím tvořeným ledovcem Shkhara. Oběd formou pikniku. V případě dobrých podmínek možnost výjezdu lanovkou na vrchol Zuruldi k nádherným výhledům směrem k ledovců Ushba a Tetnuldi. K večeru návrat do Mestie na ubytování.

7. den:

Po snídani začneme sjíždět z hor do oblasti subtropických plantáží s citrusy a čajovníky až na pobřeží Černého moře do města Batumi. Cestou se zastavíme k návštěvě botanické zahrady, procházka zahradami vysázenými na úbočí pohoří svažujícího se do moře s více než 5.000 druhy flory z celého světa, ale i kouzelnými výhledy na pobřeží a moře. Odpoledne příjezd do Batumi, nejvýznamnějšího gruzínského přímořského letoviska. Ubytování v hotelu a volno k procházkám i koupání.

8. den:

Po snídani procházka městem s krásným pobřežním parkem, centrálním náměstím Batumi Piazza i slavným Batumi Boulevard. Odpoledne volno k odpočinku, návštěvě muzejí, akvária, procházkám, posezením a koupání na plážích Černého moře.

9. den:

Po snídani odjezd z Batumi směrem zpět do Tbilisi. Průjezd vinařskou oblastí, kde se zastavíme v jednom z typických gruzinských vinných sklepů a seznámíme se s unikátní metodou výroby gruzínského vína, které budeme moci i ochutnat. Odpolednedo návštěva starověkého hlavního města a centra náboženství Gruzie Mccheta, kde navštívíme památky pod ochranou Unesco: kostel Jvari ze 6. stol. a katedrálu Svetitskhoveli z 11. stol. Večer příjezd do Tbilisi na ubytování.

10. den:

Dopoledne volno v Tbilisi, individuální procházky, návštěva muzeí nebo sirných lázní, nákupy. Odpoledne klienti s návratem do Vídně transfer na letiště a odlet do Vídně ( předpokládaný let Tbilisi - Vídeň 16:30 - 17:50). Klienti s návratem do Prahy volné odpoledne. Fakultativně večeře v Gruzínské restauraci s ukázkami gruzínské hudby a tance.

11. den:

Ráno transfer na letiště a odlet z Tbilisi do Prahy. (předpokládaný let Tbilisi - Praha 9:00 - 10:50).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou dopravu Praha/Vídeň–Tbilisi a zpět vč. tax
• dopravu autokarem v Gruzii dle programu
• výjezd terénními auty do Ushguli
• 10x ubytování se snídaní ve 3* hotelech při odletu z Prahy
• 9x ubytování se snídaní ve 3* hotelech při odletu z Vídně
• 1× oběd
• 4× večeři (3.–6. den)
• služby místního průvodce
• služby českého průvodce

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 6.300 Kč
• večeře s Folk Show (10. den) 550 Kč
• transfer Brno–Praha–Brno 800 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 45 €.

Doprava

Doprava do Gruzie je zajištěna leteckou společností Georgion Airways

Předpokládaný letový řád (místní časy):


Praha - Tbilisi 12:00 - 17:40, Tbilisi - Praha 9:00 - 10:50

Vídeň - Tbilisi 18:50 - 0:10, Tbilisi - Vídeň 16:30 - 17:50


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg
a jedno příruční zavazadlo do 8 kg.


(Rozměry příručního zavazadla - max. 55x40x20 cm)

(Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm.)

Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9 Strava 9 Delegát 9 Doprava 9

Jaroslava Sedláková - To nejlepší z Gruzie (04.08.2018 - 13.08.2018)
Hodnoceno: 23.09.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 9 Doprava 9

Dobrý den,
Gruzie byla překrásná. Ta příroda je zatím ještě pořád natura - nepoškozená. Já osobně jsem byla nadšená z oblasti Svaneti - klidně týden bych tam zůstala. Je tam stále co objevovat. V propozicích jste psali, že platit kartu lze jen vyjímečně. To už také není pravda. Mimo tržnic lze platit kartou všude. Jsou na to už připraveni. Ceny se také srovnaly a jsou skoro jako u nás. Paní průvodkyně byla velmi ochotná a znalá domácích poměrů i historie. Pro mne až moc historie (já jsem spíš na tu přírodu). Co se týče fakultativní večeře a gruzínské hudby byla první polovina vystoupení vynikající ( i když nás tam v restauraci bylo snad přes 200 lidí - hodně Rusů a ti to prožívali po svém). Druhá půlka byla jako u nás Eva a Vašek - nic moc.
Děkuji, stálo to za to.
Jarka Sedláková

Další hodnocení

Video